Difference between revisions of "Bunny61"
From Unofficial Fantasica Wiki
(→Selling & Trading) |
(→Selling & Trading) |
||
| Line 216: | Line 216: | ||
| [[File:Aram_card.jpg|link=Aram|180px]] <br> '''Fresh - Price 15''' | | [[File:Aram_card.jpg|link=Aram|180px]] <br> '''Fresh - Price 15''' | ||
| − | | [[File:Arbre_10_card.jpg|link=Arbre_10|180px]] <br> '''Price 15''' | + | | [[File:Arbre_10_card.jpg|link=Arbre_10|180px]] <br> '''Fresh - Price 15''' |
| − | | [[File:canele_card.jpg|link=canele|180px]] <br> '''Price | + | | [[File:canele_card.jpg|link=canele|180px]] <br> ''Fresh - 'Price 12''' |
| − | | [[File:cherish_card.jpg|link=cherish|180px]] <br> '''Price | + | | [[File:cherish_card.jpg|link=cherish|180px]] <br> '''Fresh - Price 10''' |
|- | |- | ||
| − | | [[File:galm_card.jpg|link=galm|180px]] <br> '''Price | + | | [[File:Edaeleth_card.jpg|link=Edaeleth|180px]] <br> '''Fresh - Price 10''' |
| − | | [[File:inger_card.jpg|link=inger|180px]] <br> '''Price 15''' | + | | [[File:galm_card.jpg|link=galm|180px]] <br> '''Fresh - Price 12''' |
| − | | [[File:khunemu_card.jpg|link=khunemu|180px]] <br> '''Price 15''' | + | | [[File:inger_card.jpg|link=inger|180px]] <br> '''Fresh - Price 12''' |
| − | | [[File: | + | | [[File:Isabella_card.jpg|link=Isabella|180px]] <br> '''Fresh - Price 15''' |
| − | |- | + | |- |
| − | | [[File:pichel_card.jpg|link=pichel|180px]] <br> '''Price | + | | [[File:Isabella_card.jpg|link=Isabella|180px]] <br> '''Fresh - Price 15''' |
| + | | [[File:Juzo_Kakei_card.jpg|link=Juzo_Kakei|180px]] <br> '''Fresh - Price 30''' | ||
| + | | [[File:khunemu_card.jpg|link=khunemu|180px]] <br> '''Fresh - Price 12''' | ||
| + | | [[File:Lovisa_card.jpg|link=Lovisa|180px]] <br> '''Fresh - Price 15''' | ||
| + | |- | ||
| + | | [[File:Lovisa_card.jpg|link=Lovisa|180px]] <br> '''Fresh - Price 15''' | ||
| + | | [[File:Mirage_card.jpg|link=Mirage|180px]] <br> '''Fresh - Price 15''' | ||
| + | | [[File:nobody_card.jpg|link=nobody|180px]] <br> '''Fresh - 30''' | ||
| + | | [[File:pichel_card.jpg|link=pichel|180px]] <br> ''Fresh - 'Price 12''' | ||
| + | |||
|-| | |-| | ||
Revision as of 06:06, 30 September 2018
| bunny61 [kik&ign] |
50148914 [Fanta ID] |
|---|
Collection & WTA
>>> bunny's collection
>>> bunny's album