Difference between revisions of "Bunny61"
From Unofficial Fantasica Wiki
(→Selling & Trading) |
(→Selling & Trading) |
||
| Line 231: | Line 231: | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Image:Juzo_Kakei_card.jpg|200px]]<br>Offer | + | | [[Image:Juzo_Kakei_card.jpg|200px]]<br>Pullable<br>Offer |
| [[Image:Zhanna_card.jpg|200px]]<br> [[File:Zhanna.gif]] 10 pure [[File:Zhanna.gif]] | | [[Image:Zhanna_card.jpg|200px]]<br> [[File:Zhanna.gif]] 10 pure [[File:Zhanna.gif]] | ||
| [[Image:Elinora_card.jpg|200px]]<br> [[File:Elinora.gif]] 10 pure [[File:Elinora.gif]] | | [[Image:Elinora_card.jpg|200px]]<br> [[File:Elinora.gif]] 10 pure [[File:Elinora.gif]] | ||
Revision as of 17:24, 18 September 2018
| bunny61 [kik&ign] |
50148914 [Fanta ID] |
|---|
Collection & WTA
>>> bunny's collection
>>> bunny's album
Selling & Trading
| Juzo_Kakei | Zhanna | Elinora | Josie 10 | Achus 10 |
|---|---|---|---|---|
| Pullable Offer |
10 pure
|
10 pure
|
10 pure
|
250 pure
|



