Difference between revisions of "Bunny61"
From Unofficial Fantasica Wiki
(→Selling & Trading) |
(→Selling & Trading) |
||
| Line 246: | Line 246: | ||
| [[File:Gemma_card.jpg|link=Gemma|180px]] <br> '''Lvl 140 - Price ''' | | [[File:Gemma_card.jpg|link=Gemma|180px]] <br> '''Lvl 140 - Price ''' | ||
| [[File:Gorgon_7_card.jpg|link=Gorgon_7|180px]] <br> '''Lvl 70 - Price 1''' | | [[File:Gorgon_7_card.jpg|link=Gorgon_7|180px]] <br> '''Lvl 70 - Price 1''' | ||
| + | | [[File:Hellebores_card.jpg|link=Hellebores|180px]] <br> '''Fresh - Price 1''' | ||
| [[File:Hieracium_card.jpg|link=Hieracium|180px]] <br> '''Fresh - Price 1''' | | [[File:Hieracium_card.jpg|link=Hieracium|180px]] <br> '''Fresh - Price 1''' | ||
| [[File:Joy_card.jpg|link=Joy|180px]] <br> '''Fresh - Offer''' | | [[File:Joy_card.jpg|link=Joy|180px]] <br> '''Fresh - Offer''' | ||
| Line 254: | Line 255: | ||
| [[File:Raisie_card.jpg|link=Raisie|180px]] <br> '''Fresh - Price 1''' | | [[File:Raisie_card.jpg|link=Raisie|180px]] <br> '''Fresh - Price 1''' | ||
|- | |- | ||
| + | | [[File:Tikus_card.jpg|link=Tikus|180px]] <br> '''Fresh - Price 1''' | ||
| [[File:Yvette_7_card.jpg|link=Yvette_7|180px]] <br> '''Fresh - Price ''' | | [[File:Yvette_7_card.jpg|link=Yvette_7|180px]] <br> '''Fresh - Price ''' | ||
| | | | ||
| Line 392: | Line 394: | ||
| [[File:mastis_card.jpg|link=mastis|180px]] <br> '''Fresh - Price 15''' | | [[File:mastis_card.jpg|link=mastis|180px]] <br> '''Fresh - Price 15''' | ||
| [[File:Mirage_card.jpg|link=Mirage|180px]] <br> '''Fresh - Price 10''' | | [[File:Mirage_card.jpg|link=Mirage|180px]] <br> '''Fresh - Price 10''' | ||
| + | | [[File:Naphula_card.jpg|link=Naphula|180px]] <br> '''Fresh - Price 15''' | ||
| [[File:nobody_card.jpg|link=nobody|180px]] <br> '''Fresh - Price 30''' | | [[File:nobody_card.jpg|link=nobody|180px]] <br> '''Fresh - Price 30''' | ||
|- | |- | ||
Revision as of 08:35, 16 November 2018
| bunny61 [kik&ign] |
50148914 [Fanta ID] |
|---|
Collection & WTA
>>> bunny's collection
>>> bunny's album
Selling & Trading