Difference between revisions of "Bunny61"
From Unofficial Fantasica Wiki
(→Selling & Trading) |
(→Selling & Trading) |
||
| Line 159: | Line 159: | ||
| [[File:Alabastra_card.jpg|link=Alabastra|180px]] <br> '''Fresh - Price 1''' | | [[File:Alabastra_card.jpg|link=Alabastra|180px]] <br> '''Fresh - Price 1''' | ||
| [[File:Annette_card.jpg|link=Annette|180px]] <br> '''Fresh - Price 100''' | | [[File:Annette_card.jpg|link=Annette|180px]] <br> '''Fresh - Price 100''' | ||
| + | | [[File:Bete_card.jpg|link=Bete|180px]] <br> '''Lvl 120 - Price ''' | ||
| [[File:Cateline_card.jpg|link=Cateline|180px]] <br> '''Fresh - Price 2''' | | [[File:Cateline_card.jpg|link=Cateline|180px]] <br> '''Fresh - Price 2''' | ||
|- | |- | ||
Revision as of 21:59, 10 November 2018
| bunny61 [kik&ign] |
50148914 [Fanta ID] |
|---|
Collection & WTA
>>> bunny's collection
>>> bunny's album
Selling & Trading