Difference between revisions of "User:Lilmisslyn"
From Unofficial Fantasica Wiki
Lilmisslyn (Talk | contribs) |
Lilmisslyn (Talk | contribs) |
||
| Line 171: | Line 171: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:atari_5_m_card.jpg|link=atari_5_m|150px]] || PRICE || NOTES | | [[Image:atari_5_m_card.jpg|link=atari_5_m|150px]] || PRICE || NOTES | ||
| − | | [[Image: | + | | [[Image:gryps_5_m_card.jpg|link=gryps_5_m|150px]] || PRICE || NOTES |
| − | | [[Image: | + | | [[Image:nilpha_card.jpg|link=nilpha|150px]] || PRICE || NOTES |
|- | |- | ||
| − | | [[Image: | + | | [[Image:curt_card.jpg|link=curt|150px]] || PRICE || NOTES |
| − | | [[Image: | + | | [[Image:pistole_5_m_card.jpg|link=pistole_5_m|150px]] || PRICE || NOTES |
| − | | [[Image: | + | | [[Image:comette_m_card.jpg|link=comette_m|150px]] || PRICE || NOTES |
|- | |- | ||
| − | | [[Image: | + | | [[Image:brisky_m_card.jpg|link=brisky_m|150px]] || PRICE || NOTES |
| − | | [[Image: | + | | [[Image:raikouben_m_card.jpg|link=raikouben_m|150px]] || PRICE || NOTES |
| [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | | [[Image:NAME_card.jpg|link=NAME|150px]] || PRICE || NOTES | ||
|} | |} | ||
Revision as of 06:38, 17 May 2018
| IGN: lilmisslyn09 |
ID: 63391856 |
|---|
Category:Sales]]
E = Event
R = Reward
TU = Total Unit
| Card | Price |
Comment | Card | Price |
Comment | Card | Price |
Comment |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES |
| |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES |
| Card | Price |
Comment | Card | Price |
Comment | Card | Price |
Comment |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES |
| |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES | |
PRICE | NOTES |