Difference between revisions of "Bunny61"
From Unofficial Fantasica Wiki
(→Selling & Trading) |
(→Selling & Trading) |
||
| Line 236: | Line 236: | ||
| [[File:Bowers_card.jpg|link=Bowers|180px]] <br> '''Fresh - Price 1''' | | [[File:Bowers_card.jpg|link=Bowers|180px]] <br> '''Fresh - Price 1''' | ||
| [[File:Elisha_7_card.jpg|link=Elisha_7|180px]] <br> '''Fresh - Price 2''' | | [[File:Elisha_7_card.jpg|link=Elisha_7|180px]] <br> '''Fresh - Price 2''' | ||
| + | | [[File:Gemma_card.jpg|link=Gemma|180px]] <br> '''Lvl 140 - Price ''' | ||
| [[File:Gorgon_7_card.jpg|link=Gorgon_7|180px]] <br> '''Lvl 70 - Price 1''' | | [[File:Gorgon_7_card.jpg|link=Gorgon_7|180px]] <br> '''Lvl 70 - Price 1''' | ||
|- | |- | ||
Revision as of 22:50, 10 November 2018
| bunny61 [kik&ign] |
50148914 [Fanta ID] |
|---|
Collection & WTA
>>> bunny's collection
>>> bunny's album
Selling & Trading