Difference between revisions of "User:Happytoki"
From Unofficial Fantasica Wiki
| Line 151: | Line 151: | ||
| [[File:Kuroo_card.jpg|link=NAME|220px]] <br> '''''' | | [[File:Kuroo_card.jpg|link=NAME|220px]] <br> '''''' | ||
| [[File:Faqtail_card.jpg|link=NAME|220px]] <br> '''''' | | [[File:Faqtail_card.jpg|link=NAME|220px]] <br> '''''' | ||
| + | | [[File:Kubo_Hime_card.jpg|link=NAME|220px]] <br> '''''' | ||
|- | |- | ||
| [[File:Eostre_card.jpg|link=NAME|220px]] <br>'''''' | | [[File:Eostre_card.jpg|link=NAME|220px]] <br>'''''' | ||
| Line 156: | Line 157: | ||
| [[File:Reyes_card.jpg|link=NAME|220px]] <br> '''''' | | [[File:Reyes_card.jpg|link=NAME|220px]] <br> '''''' | ||
| [[File:Floretta_card.jpg|link=NAME|220px]] <br> '''''' | | [[File:Floretta_card.jpg|link=NAME|220px]] <br> '''''' | ||
| + | | [[File:Anjin_Adams_11_card.jpg|link=NAME|220px]] <br> '''''' | ||
|- | |- | ||
| [[File:Tiwaz_card.jpg|link=NAME|220px]] <br> '''''' | | [[File:Tiwaz_card.jpg|link=NAME|220px]] <br> '''''' | ||
Revision as of 18:47, 31 January 2019
|
IGN: happytoki94 |
KIK: happytoki94 |
LINE: x3tokiex3 |
ID: 217323508 |
|---|
| free |
free |
free |
free |
free |
| free |
free |
free |
free |
free |
| free |
free |
free |
free |
free |
| free |
free |
free |
free |
free |
| free |
| |||
| free |
free |
free |
free |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
'' |
'' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
' |
' |
' |
| ' |
' |
220px ' |
220px ' |
220px ' |
