Difference between revisions of "User:Happytoki"
From Unofficial Fantasica Wiki
| Line 9: | Line 9: | ||
!ID:<br /> 217323508 | !ID:<br /> 217323508 | ||
|} | |} | ||
| + | |||
Pots&Te= | Pots&Te= | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center;" | {| class="wikitable" style="text-align:center;" | ||
|- | |- | ||
| − | |'''$.03''' | + | |[[File:Time_elixir_icon.png|link=NAME|48px]] <br> $.03''' |
| + | |[[File:Potion_icon.png|link=NAME|48px]] <br> $.03''' | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 18:46, 11 January 2019
|
IGN: happytoki94 |
KIK: happytoki94 |
LINE: x3tokiex3 |
ID: 217323508 |
|---|
Pots&Te=
$.03 |
$.03 |
|-|
5★=
| 65 |
150 |
|-| 6★=
| 40 |
50 |
300$/trade only |
300$/trade only |
|-| 8★=
| 50 |
300 |
300 |
1.5k |
|-| 9★=
| 1k |
50 |
250 |
3k | |
| 3 |
30 |
15 |
100 |
1k |
|-| 10★=
</tabber>
